Rama niset drejt Kukësit, militantët e PD i 'zënë' pritë tek Aeroporti

Pas mbylljes së takimit në Tropojë, kreu i qeverisë Edi Rama është nisur drejt Kukësit. Bashkë me të ka nisur edhe lëvizja e militantëve të PD të cilët janë zhvendosur t'i zënë pritë kryeministrit pranë Aeroportit të Kukësit.


Lajmi kryesor:

Rama me helikopter nga Tropoja në Kukës/ 50 militantët e PD në këmbë drejt aeroportit, çajnë kordonin e policisë /VD


  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të përdoret teknologjia në Zgjedhje?×

Lajmi i fundit

John

Erla Mëhilli dhe Jozefina Topalli shijojnë pasditen mes luleve të kuqe