Rama nxjerr videon nga sheshi Skënderbej: Ja mbrëmjet e Tiranës

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale një video të atmosferës në kryeqytet gjatë orëve të mbrëmjes. Në video shfaqet një artist që performon me violinë dhe me tingujt e ëmbël të saj argëton qytetarët e Tiranës në sheshin Skëndërbej.  

“Mbrëmjet e Tiranës”, ka shkruar kryeministri Edi Rama krah videos.

 

 

I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento

Komente

  • Besi: 05/05/2021 22:14

    Sa te dashura jane mbremjet e Tiranes

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

‘Lufta’ me COVID-19, SHBA nis shpërndarjen e vaksinave për vendet në nevojë, mes tyre edhe Kosova