Rama: PD e mallkuar nga Enver Hoxha, i ka lënë në kurriz Saliun dhe nuk ngrenë kokë

 

Kryeministri Edi Rama tha se PD është e mallkuar nga Enver Hoxha, duke i lënë në kurriz ish-kryeministrin Sali Berisha.

"PD është e mallkuar nga Enver Hoxha mallkimi i Enver Hoxhës  i ka lënë në kurriz Saliun dhe nuk ngrenë kokë ata janë bërë qesharakë do sjellin komunizmin".


Lajmi kryesor:

Rama: Autokolona e Lulit i kushton 4-5 mln euro, brenda njerëz që presin të hapin llotot! PD e mallkuar nga Enver Hoxha, i la në kurriz Saliun, krushkun e Metës


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mbrojtja e territorit, ju duket i drejtë dënimi deri ne 15 vite burg për ata që ndërtojnë pa leje?×

Lajmi i fundit

John

Grida Duma i del në mbrojtje Bashës, sulmon Arben Imamin: Nuk e njihja, por e mbrojta në 2013 kur Rama donte ta fuste në burg