Rama poston fotot e punimeve në vijën bregdetare të Durrësit (FOTO)

Investimet në Durrës

Gjatë verës vija bregdetare e Durrësit është liruar nga zënia e hapësirës për pushuesit nga shumë biznese, kurse tani po bëhen investime të vendit dhe rrugëve.

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij foto të punimeve për krijimin e hapësirave publike përgjatë vijës bregdetare të Durrësit dhe Kavajës.

Në inspektimin e punimeve kanë marrë pjesë edhe Ministri Klosi e kryebashkiakja e Durrësit Valbona Sako.

Fotoalbumi i ndjekjes së punimeve për integrimin e plotë të hapësirave publike përgjatë vijës bregdetare të Durrësit dhe Kavajës ShqipëriaqëDuam”, shkruan Rama krahas fotove.

Ora 12:46
Rama poston fotot e punimeve në vijën bregdetare të Durrësit
1/15
Punimet në Durrës
  • Sondazhi i ditës:

    Një vit pandemi/ A mendoni se qeveria e ka menaxhuar mirë situaten e COVID-19?

Komento

Komente

  • Agjenti: 13/10/2019 16:54

    Mbaro pune me kanalizimet iher se ngeli tu u bo si Venecia. Ngele tu hudh beton. E dashke me shume se malli qe pi.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

EMRAT/ Kapen me kokainë me vlerë 1.6 milionë paund, arrestohen dy shqiptarë në Londër