Rama poston nga Tropoja kartolinën familjare, detaji që nuk mungon në fotot e ditëve të sotme

Kryeministri Edi Rama, Zaho dhe bashkëshortja e tij, Linda

TROPOJË- Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë shtunë kartolinën familjare, ku qyteti që ka zgjedhur është Tropoja.

Rama shfaqet i veshur sportiv, i ulur pranë Zahos së vogël dhe bashkëshortes së tij, Linda.

Një detaj që vihet re është maska e ndërsa Zaho buzëqesh para kamerës.

Fotoja e postuar nga kryeministri Edi Rama

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kreshnik Spahiu: Venecia i dha të drejtë Ramës, s’përshëndeti bojkotin e opozitës