Rama publikon foton duke ngrënë nga Praga: Kur mbarojnë takimet edhe bufeja

Rama publikon foton duke ngrënë nga Praga: Kur mbarojnë takimet edhe bufeja

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të veçantë nga Praga, ku po mbahet takimi i Komunitetit Politik Evropian. Kreu i qeverisë në foto duket teksa po ha diçka, ndërsa thekson se bufeja tashmë është drejt përfundimit.

‘Kur mbarojnë takimet dhe ka mbaruar edhe bufeja’- shkruan kreu qeverisë.


Lajmi kryesor:

Takimi i Komunitetit Politik Evropian, Rama publikon fotogalerinë me të gjithë liderët evropianë: Projekt që na bën bashkë


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me propozimin e Berishës që votimi të bëhet i detyrueshëm?×

Lajmi i fundit

Njeriu i ndeshjes, Lionel Messi: Tani nis Botërori për ne, e dinim që nuk duhet të gabonim

Njeriu i ndeshjes, Lionel Messi: Tani nis Botërori për ne, e dinim që nuk duhet të gabonim