Rama publikon foton e Zahos në ditën e parë të shkollës: Emocion i rrallë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foton e veçantë të djalit të tij, Zaho. Me lule në duar, Zaho sot është ulur për herë të parë në bankat e shkollës, teksa kryeministri Edi Rama ka pasur një urim të ëmbël për të.

"Dita e parë emocion i rrallë. Zoti i bekoftë të gjithë fëmijët që sot nisën shkollën dhe i mbroftë gjithnjë bashkë me prindërit e gjyshërit e tyre të pazëvendësueshëm. Dashuri, shëndet e gëzime paçin gjithmonë", shkruan Rama.

Zaho në ditën e parë të shkollës


Lajmi kryesor:

Nis shkolla/ Rama: Pikësëpari shëndet! Meta: Uroj që përtej propagandës, të jenë marrë masat! Basha: Nga sjellja juaj varen jetë njerëzish


B.K.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se hapja e listave do të sjellë deputetë më cilësore në Kuvend?



×

Lajmi i fundit

John

Covid/ Britani e Madhe përsëri sot mbi 4000 raste infeksioni...regjistrohen edhe 11 viktima