Dardha nën petkun e dëborës, turistët shijojnë sportin e skive në fshatin turistik (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën mëngjesin e sotëm duke publikuar pamje nga fshati turistik i Dardhës në Korçë.

Megjithëse nën ndikimin e temperaturave të ulëta, Dardha duket panoramike, nën rrezet e diellit dhe e mbuluar nga bora, ndërsa turistë të shumte e shfrytëzojnë për të bërë ski.

Një pjesë e madhe e zonave malore, prej ditës së djeshme është përfshirë nga reshjet e borës, ndërkohë që temperaturat e ulëta kanë pushuar të gjithë vendin.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Trishtim për tifozët holandezë, ja si e përjetuan humbjen në rrugët e Tiranës