Spitalin i ri i Sëmundjeve të Brendshme hap dyert së shpejti

Spitalin i ri i Sëmundjeve të Brendshme hap dyert së shpejti

Spitali i sëmundjeve të Brendshme

Spitalin e Ri të Sëmundjeve të Brendshme në QSUT pritet të hapë dyert brenda pak ditësh.

Kryeministri Rama ka publikuar një video nga ambientet e reja të këtij spitali. Ai shkruan se me këtë godinë të re, rritet standardi i kujdesit shëndetësor.

“MIRËMËNGJES dhe me Spitalin e Ri të Sëmundjeve të Brendshme, një tjetër investim i ri, që hap dyert pas pak ditësh, duke rritur standardin e kujdesit shëndetësor në Spitalin Universitar të Traumës, ju uroj një ditë të mbarë.”- shkruan Rama.

G.MO/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Mergimtari: 02/06/2023 09:13

    Shtohen spitalet por ulet kujdesi shenetesor.Duhen jave e muaj te kryesh analiza pa le pastaj mjekimin!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Ernest Muçi mposht i vetëm me dopietë Aston Villën, Ballkanin e 'rrëzon' një supergol në Conference League (Rezultatet)

VIDEO/ Ernest Muçi mposht i vetëm me dopietë Aston Villën, Ballkanin e 'rrëzon' një supergol në Conference League (Rezultatet)