Rastësi apo mesazh? Kundërshtari i fisit Ramazani, Edmir Koçia u vra si sot 8 vite më parë

Edmir Koçia dhe vendi ku u ekzekutua Ridvan Ramazani

Sipas burimeve të Report Tv, fisi Ramazani ka pasur konflikte të vjetra me fisin e Edmir Koçisë.

Ky i fundit është ekzekutuar si sot 8 vite më parë, më 28 nëntor 2012, një mesazh i mirëfilltë që i dërgohet fisit Ramazanit për konfliktet e vjetra.


Lajmi kryesor:

28 nëntori i përgjakshëm në Shkodër/ Ekzekutohet Ridvan Ramazani, arrestohen 3 persona! Dalin emrat e autorëve, vëllezërit lidhje me ekzekutuesin e efektivit Ujka dhe Ibrahim Licin


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    “Pol i tretë?!” A duhet që 20 partitë e reja të bashkohen kundër PS, PD, LSI?×

Lajmi i fundit

John

Bora gjysmë metri/ Fshati Panarit në Korçë me 40 familje i bllokuar prej 13 ditësh, banorët tentojnë të hapin vetë rrugën, por pa sukses