Reperi Getoar Selimi në zi, humb njeriun e shtrenjtë

Getoar Selimi

Reperi i njohur Getoar Selimi ka humbur një njeri shumë të afërt.

Mësohet se është ndarë nga jeta xhaxhai tij! Lajmin e ka dhënë vetë reperi me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Lamtumirë Xhaxh!”, shkroi Getoari në foton e publikuar.

Postimi në Instagram i reperit

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?

Komento

Komente

  • Muzikëdashësi: 25/09/2020 13:36

    Ngushëllime familjes. RIP. Dmth s'do këndojë më Getoari? E shikoni që lajmet e këqija s'janë vetëm të këqija.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Horoskopi 31 tetor, ja parashikimi i yjeve për ju