POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

REPORT TV sjell pamjet me dron, ja sa studentë ndodhen para Ministrisë së Arsimit

REPORT TV sjell pamjet me dron nga protesta e studentëve para Ministrisë së Arsimit dhe Sportit. Në protestë ndodhen studentët e Universitetit të Tiranës të mbështetur edhe nga të tjerë nga Elbasani, Durrësi dhe Shkodra.

d.ba.
Komento