Report Tv zbardh deklaratën e autorit: Nuk pendohem, do ndodhte një ditë! Amanet vajzën dhe vëllanë

Report Tv zbardh deklaratën e 44-vjeçarit në polic pas arrestimi, i cili shprehet se nuk është penduar për vrasjen e nënës së tij, pasi sipas tij kjo do të ndodhte një ditë.

"Nuk pendohem. Kjo do te ndodhte një ditë. Amanet vajzën dhe vëllanë", ka thënë ai në polici.

Gjatë kohës së arrestimit por dhe dhënies së deklaratës në policia autori ka qenë i qetë. Gjithashtu raportohet se ai ka pësuar dëmtime në pjesën e ballit, dëmtim që mendohet ta ketë marrë gjatë konfliktit kur masakroi me thikë nënën e tij.


Lajmi kryesor:

Ngjarje e rëndë në Buçimas! 44-vjeçari me probleme mendore i pret kokën nënës! Autori me precedent penal: Nuk pendohem, gjaku i saj ishte me magji


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

Bregu për vrasjen e Hajdarit: Ka mungesë dëshmish shkencore (VIDEO)