'Respekte për heronjtë që i kemi pagu pak!', Vesa Luma dhe Big Basta fjalë të ndjera nën tingujt e muzikës së Justin Timberlake (VIDEO0

Të vetëkarantinuar ashtu si një pjesë e madhe e njerëzve që po përpiqen t'i shpëtojnë kthetrave të koronavirus, por edhe për të mbrojtur të dashurit e tyre, çifti i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta i kanë dedikuar disa vargje virusit vdekjeprurës Covid-19. Nën tingujt e këngës së Justin Timberlake, ata kanë thurur edhe disa vargje që i konsiderojnë të dhimshme, por reale për situatën që bota po përjeton sot. 

 


Lajmi kryesor:

Nga 'Dëgjo këngën time' të Parashqevi Simakut te 'A e din', artistët: Çdo gjë bëhet më e bukur kur vendos zemrën të parën! (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e të tjerëve?×

Lajmi i fundit

John

'Pasardhës' i Delta-s, në Britani shfaqet një tjetër variant i COVID, ekspertët: Po e monitorojmë, ka mutacione që mund t'i japin avantazhe mbijetesës së virusit