Riatdhesohen 131 shqiptarë nga Frankfurti: Kjo është e keqja jonë, 7 javë mbyllur në Gjermani dhe tani gjobë, e kemi paguar me qimet e kokës

Mbrëmjen e sotme në aeroportin e Rinasit ka mbërritur avioni i 'Air Albania' me 131 shqiptarë nga Frankfurti. 

Do shkoni në karantinë tani.

Kjo është e keqja jonë, pse mirë është me na mbyll në karantinë? 7 javë të mbyllur në Gjermani mezi pritëm të vinim dhe ktu gjobë e kemi pagu me flokët  e kresë këtë rrugëtim.

Çfarë dhome keni prenotuar?

Pooo si të thoni ju. Pasha zotin me të rrejt, e ka prenotuar dikush tjetër.

Për blietën keni paguar 100 euro a jeni të kënaqur?

Jooo 160 euro, 280 më kanë bërë hem bileta hem ajo (dhoma).

Dhoma teke nuk bëhej fjalë të prentohej online, por kam pranuar kushtet që më kanë ofruar, jam vendosur me një person që nuk e njoh në dhomë. Nuk e di çfarë do të ndodhë.

Keni paguar 160 euro, më tha një zonjë.

Jo unë kam paguar më tepër, 185 euro biletën dhe dhoma nuk ishte 89 euro por ishte më shumë. Me gjithë paketë ka shkuar 350 euro. Më duket e palogjikshme të karantinohemi me persona, pasi nuk e dimë se ku ka shkuar ai person dhe me kë ka qëndruar ai.


Lajmi kryesor:

131 shqiptarë riatdhesohen nga Frankfurti! Mallakastrioti operohet 4 herë, karantinohet në shtëpi! Qytetarja: E kam paguar me qimet e kokës


  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Rama nxjerr pamje nga inaugurimi i Teatrit të Operas dhe Baletit: Kushte dinjitoze për të qenë në lartësinë e zërave të njohur në botë