Rikonstruktimi i godinave te Qytet Studenti, Rama: Gati për 600 studentë

Rikonstruktimi i godinave te Qytet Studenti, Rama: Gati për 600 studentë

Kryeministri Edi Rama ka ndarë ditën e sotme foto nga rikonstruksioni i godinave në Qytetin e Studentit.

Rama shkruan se këto godina të reja janë gati për 600 studentë, me kushte me të mira se më parë.

“MIRËMËNGJESI dhe me godinat e reja në Qytetin Studenti, gati për 600 studentë me kushte dhe hapësira shumë më të mira se më parë, ju uroj një ditë të bukur”, shkruan Rama.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Zelensky fton Papa Françeskun në Ukrainë: Do të isha i lumtur nëse ai do të vinte

Zelensky fton Papa Françeskun në Ukrainë: Do të isha i lumtur nëse ai do të vinte