Kthehen ditët me diell/ Mjergulla 'zbret' në disa në qytete, por temperaturat në rritje gjatë kësaj jave/ TABELA

Pas situatës me reshje të kësaj fundjave parashikohet rikthimi i ditëve me diell e hera herës vranësira deri mesatare. Prezente gjatë mëngjeseve do të jetë mjergulla e mjegullina në lugina.Era, përgjithësisht parashikohet nga lindja e  veriperëndimi e lehtë e mesatare.

Gjatë së enjtes e të premtes do të vërehet shtim i saj përgjatë bregdetit, duke u pasuar nga valëzimi i forcës 3 dhe 4 ballë.

Sipas SH.M.U., temperaturat negative si në tabelë në disa zona, do të sjellin ngrica dhe brymë të përkohëshme.

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?

Komento

Komente

  • Diti: 13/01/2020 14:07

    Prap se rregulluat mjergulla. Duhet "mjegulla". Po punoni apo rrini kot aty? Do ju shkruaj deri sa ta nderroni

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

OBSH: Varianti Delta i COVID, dominues në mbarë globin! Ka zëvendësuar të gjithë variantet e tjerë