Rikthehet Beyonce, publikon këngën e re (VIDEO)

Rikthehet Beyonce, publikon këngën e re (VIDEO)

Beyonce ka publikuar sot “Break My Soul”, kënga e parë nga albumi i saj i shtatë solo “Renaissance”.

“Break my sould” është një këngë e bashkëprodhuar nga ekipi i “Single Ladies” i Tricky Stewart dhe The-Dream. Mes tekstshkruesve të këngës është edhe Jay Z.

“Lironi zemërimin, çlironi mendjen, lini punën, lini kohën, çlironi stresin, shprehni dashurinë, harrojini gjërat e tjera”, këndon Beyonce.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Rusia na ka vjedhur paqen, por nuk do të na shkatërrojë