Rita Ora dashurohet
me mikun e David Beckham

Për të ka patur spekulime të shumta në lidhje me historitë e saj të dashurisë, por mesa duket Rita Ora ka nisur një lidhje serioze. Sipas mediave britanike këngëtarja me origjinë kosovare është në një lidhje me Dave Gardner, i cili është shoku i ngushtë me futbollistin e njohur David Beckham.“Rita Ora dhe Dave pëlqejnë njëri-tjetrin. “Ajo u ka thënë miqve të saj se mund të dashurohet seriozisht me Dave. Çifti ka nisur të flirtojë që nga takimi i parë dhe së fundmi lidhja e tyre është bërë më shumë serioze”,-ka theksuar një shoqe e Ritës.Çifti është fotografuar disa herë së bashku, madje edhe duke u puthur e përqafuar me njëri-tjetrin nëpër klubet e natës.Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Aksidenti/ Ministri kroat i Shëndetësisë: 15 persona të plagosur rëndë, mes tyre edhe një vajzë e mitur