Rita Ora mahnit me pamjen e saj në promovimin e filmit të ri

Rita Ora mahnit me pamjen e saj në promovimin e filmit të ri

Rita Ora

Ajo kurrë nuk gabon kur bëhet fjalë për modën.

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, të hënën e 8 korrikut ishte në Nju Jork për promovimin e filmit “Descendants: The Rise of Red” ku edhe ajo do të luaj.

33-vjeçarja fillimisht kishte veshur një fustan të kuq saten me rripa të hollë që tregonin linjat e saj perfekte.  

Më pas ajo e zëvëndësoi veshjen e parë me një bluzë kombinuar me një palë pantallona.

Ndërsa për veshjen e tretë, artistja kishte zgjedhur një xhaketë elegante me pamje lëkure, pantallona të ndezura dhe një këmishë.

Rita kishte zgjedhur ngjyrën e kuqe për veshjet e saj pasi në film ajo do të luaj rolin e ‘Mbretëresha e Zemrave’, nëna e keqe e personazhit kryesor.

1/4
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë