Rita Ora ngatërron tekstin e këngës së saj në koncert

Rita Ora ngatërron tekstin e këngës së saj në koncert

Rita Ora

Rita Ora teksa ka qenë duke dhënë një koncert në The Mighty Hoopla, në Londër është përballur me një situatë të pakëndshme.

Fillimisht ajo zbriti te publiku dhe u përpoq që një nga të pranishmit t’i këndonte tekstet e saj ndërsa më pas filloi të këndonte një këngë krejtësisht të ndryshme.

Megjithatë pavarësisht kësaj, këngëtarja dukej e mrekullueshme me paraqitjen e saj, gjë që i lehtësoi paksa situatën e sikletshme.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Prokuroria e Romës çon për gjykim ish-drejtuesit e Juventusit

Prokuroria e Romës çon për gjykim ish-drejtuesit e Juventusit