Rita Ora pushime luksoze në Turqi, 14 mijë euro vetëm për një natë

Rita Ora në Bodrum

Këngëtarja me origjinë shqiptare  Rita Ora, pas lodhjes me turneun e saj muzikor, po kalon pushimet bashkë me motrën e saj Elenën në Turqi. Sipas Daily Mail, vajzat shpenzuan 14,000 €  për një natë në hotelin luksoz "The Bodrum EDITION".

Këngëtarja 28-vjeçare, postoi një foto me bikini shumëngjyrëshe, ku tregoi trupin e saj të tonifikuar.

Postimi i Ritës

 Krijuesja e hitit "Anywhere" po shijon pushimet në Bodrum, ku nga suita luksoze e  dhomës së gjumit mund të shikojë pishinën dhe kopshtin  privat.

"The Bodrum EDITION"

Resorti në të cilin po rrijnë vajzat ka gjithashtu edhe dy dhoma të tjera,  zonën e zhveshjes, kuzhinë, banjë turke dhe sauna.

E emocionuar për të qenë me pushime, Rita shkroi: 'Shuuumëë e lumtur që kisha 5 ditë të plota para se të filloja orarin e shtatorit !!! Rërë, diell dhe det për mua!

"The Bodrum EDITION"

1/4
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Puna e vetme që gratë mund të bëjnë për qeverinë e Kabulit është pastrimi i tualeteve