Romeo flet për lidhjen me Jonidën: Jam shumë i lumtur!

Jonida dhe Romeo

Marrëdhënja e këngëtares Jonida Maliqi me aktorin Romeo Veshaj ka marrë vëmendjen e mediave prej disa muajsh.

Çifti janë parë shumë herë bashkë apo duke u puthur me njëri-tjetrin. Mirëpo Jonida dhe Romeo kanë preferuar që deri më sot të mos e konfirmojnë lidhjen e tyre.

Bujë bëri edhe puthja e tyre në programin “Treshat” që drejtohet nga Bora Zemani dhe binjakët Romeo e Donaldi.

Jonida Maliqi në programin "Treshat"

Së fundmi, në një intervistë për “Living”, Romeo është pyetur nëse ka ndonjë gjë për të thënë për historinë e dashurisë me Jonidën.

“Sigurisht që kam. E para është: Më lini rehat! E dyta: jeta ime më përket vetëm mua”, u përgjigj aktori.

“Je i lumtur?”, është pyetur Romeo. “Po, jam shumë i lumtur”, është shprehur ai.

Romeo dhe Jonida në pishinë

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Figura të reja dhe lidershipi i partisë në zonë rreziku/ A ka zgjedhur PS strategjinë e duhur për siguruar një tjetër mandat?

Komento

Komente

  • venera: 09/09/2019 23:44

    ESHTE E BUKUR KURVA,,...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Bindja Demokratike dorëzon listat në KQZ! Patoi i pari në listë për Tiranën! Andi Përmeti i pari në Korçë, i dyti Leonard Olli