Rrihte vazhdimisht gruan, ndërsa vajza e mitur konsumoi mbidozë ilaçesh nga dhuna psikologjike e të atit! Në pranga 42-vjeçari në Maqellarë!

Rrihte vazhdimisht gruan, ndërsa vajza e mitur konsumoi mbidozë ilaçesh nga dhuna psikologjike e të atit! Në pranga 42-vjeçari në Maqellarë!

Foto ilustruese

DIBËR- Një 42-vjeçar në Maqellarë ka rënë në pranga pasi ushtronte dhunë fizike e psikologjike ndaj gruas së tij.

Situatën e vështirë në familje e ka përjetuar mjaft keq dhe vajza e mitur e çiftit, e cila për shkak të dhunës psikologjike nga babai i saj, ajo ka konsumuar një mbidozë medikamentesh mjekësore.

42-vjeçari i arrestuar akuzohet për "Dhunë në familje". Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

 

 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto