Rudina Hajdari mesazh emocionues për ditëlindjen e të vëllait: Ashtu si babi, Azemi lë shenjë në jetët e atyre që prek e takon

Rudina dhe Azem Hajdari

Të shtrënguar fortë pas njeri tjetrit Rudina Hajdari me të vëllan Azem Hajdari në një foto të postuar nga politikania, uron me fjalë zemre ditëlindjen vëllait të saj të vogël.

“Uroj çdo motre në Shqipëri që ti qëllojë një vëlla si Azemi” shkruan ajo në postimin e saj në Instagram, për Azemin duke shtuar fjalë adhuruese dhe duke e krahasuar me babain e tyre të ndjerë “Ashtu si babi, Azemi lë shenjë në jetët e atyre që prek e takon”  

 

 

Rudina Hajdari ditën e djeshme për një intervistë për Report TV, ka uruar Azemin live për ditëlindjen e tij të 23.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento

Komente

  • Rruga Gramoz Pashko: 03/12/2020 14:00

    Po Mercedes seria G dhe Mercedesin seria S , nga e gjeti ky Azemi vogel dhe mamaja jote moj Rudine. Koha juaj ka mbaruar largohuni dhe mos i prishni endrrat shqiptareve me brockulla.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Paqja juaj shpirtërore sjell reflektim...horoskopi për ditën e sotme