Sandër Lleshaj marton vajzën, dalin fotot nga ceremonia private! Ish-ministri shfaqet i lumtur krah të afërmve

Vajza e ish-ministrit Sandër Lleshajt

Për ish-ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, sot është një ditë e veçantë pasi ka martuar vajzën e tij Dorotea. Ceremonia e celebrimit është zhvilluar tek Kisha Katolike, dhe ish-ministri është parë i lumtur në krah të vajzës dhe të afërmve.

Ka qenë ish-boksieri Luan Kransiqi i cili ka publikuar disa foto nga dasma, ku falenderon mikun e tij Sadër Lleshajn, për ftesën në dasmën e vajzës së tij.

'Njeriu lumturohet gjithësesi kur merr pjesë në një gazmend familjarë që me atmosferën e ngazllyer, me tinguj të muzikës me shije, me mysafirë të hareshëm e gostitje profesionale, të bën të ndihesh si dasmor i ftuar me zemër.  Ndaj, në këtë mënyrë, e falënderoj mikun tim Sander Lleshi, që me festen e organizuar për martesën e Vajzes së tyre, na mundësuan të përjetojmë çaste shum të mira ne Tiranë. Çiftit Te ri Doroteas dhe Manuelit ju uroj shëndet e të mbara të përhershme.'- shkruan Krasniqi.

1/2
M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të nisë hetimet SPAK për të shpallurit non grata nga SHBA?

Komento

Komente

  • Edmond: 13/06/2021 23:26

    Te trazhegohen dhe jet te lumtur .

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Mero Baze: Mbi deliret e Albin Kurtit, tashmë nën parrullën ‘Jo vetëvendosje, negociata’