Aksident i rëndë në Berat/ 21-vjeçari që po lëvizte me biçikletë dërgohet te Trauma, u përplas me derën e makinës së parkuar! Arrestohet shoferi          

Aksident i rëndë në Berat/ 21-vjeçari që po lëvizte me biçikletë dërgohet te Trauma, u përplas me derën e makinës së parkuar! Arrestohet shoferi          

Foto ilustruese

Një 30-vjeçar me iniciale H.K., është arrestuar nga blutë e Beratit pasi është bërë shkak i plagosjes së një 21-vjeçari që ishte duke udhëtuar me biçikletë.

Mësohet  se 30-vjeçari me iniciale H.K.,  pasi ka parkuar makinën në lagjen “30 Vjetori” të qytetit ka hapur derën e mjetit teksa i riu po kalonte me biçikletë dhe për pasojë e ka aksidentuar. I riu është dërguar është dërguar në Spitalin e Traumës Tiranë për të marrë ndihmë mjekësore më të specializuar për shkak të lëndimeve të marra.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

40 kompani të interesuara për ndërtimin e portit tregtar në Porto Romano, Rama: Kemi nevojë për partnerë të duhur

40 kompani të interesuara për ndërtimin e portit tregtar në Porto Romano, Rama: Kemi nevojë për partnerë të duhur