Sara Gjordeni flet për pritjen e ëmbël: Kam dashur djalë gjithë jetën, Bardhi ‘vdiste’ për një vajzë

Sara Gjordeni flet për pritjen e ëmbël: Kam dashur djalë gjithë jetën, Bardhi ‘vdiste’ për një vajzë

Sara Gjordeni

Sara Gjordeni ka treguar në “She’s on top” emocionet pasi zbuloi se do bëhej nënë e një vajze.

Ajo shprehet se gjatë gjithë jetës ka dashur që të jetë nëna e një djali, por nga ana tjetër partneri i saj, Bardhi gjithmonë ka dashur një vajzë. 

"Unë kam qenë duke u dridhur gjatë gjithë kohës, gjithë jetën kam dashur të jem mami i një djali, por ditët e fundit më dilnin vetëm video me vajza të vogla në Instagram dhe Bardhi thoshte ta kem një vajzë dhe do shkrihem pas saj. Do ti që më hynë në qejf dhe gocat. Më shumë jam emocionuar unë kur pash rozën tek ngjyra e tortës sesa Bardhi që donte goca që nga fillimi. Bardhi vdiste për një vajzë të vogël, mezi e priti", tha Sara. 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë