Seanca në Apelin e Posaçëm, Fredi Beleri brenda kafazit të hekurt, shikoni VIDEON

Shqiptarja.com siguron videon nga brenda seancës së Apelit të GJKKO-së ku po vijon gjyqi për ish kryebashkiakun e Himarës.

Pasi u dëgjuan pretendimet e avokatëve mbrojtjës seanca u ndërpre për 15 minuta për të vijuar më pas sërish.


Lajmi kryesor:

Fredi Beleri kërkon pafajësi në Apelin e GJKKO-së: Jam arrestuar me urdhër të Ramës! SPAK kërkon lënien në fuqi të dënimit! Vendimi më 25 qershor


S.G/S.Ç/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Plas sherri mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon e motra e këngëtares: Kam qenë dëshmitare kur ju ka uruar

Plas sherri mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon e motra e këngëtares: Kam qenë dëshmitare kur ju ka uruar