Shenja në trup dhe celulit, ja disa prej vip-ave që na kujtuan bukurinë e imperfeksioneve

Shenja në trup dhe celulit, ja disa prej vip-ave që na kujtuan bukurinë e imperfeksioneve

Ashley Graham

Të famshmit nuk janë gjithmonë perfektë, pavarësisht nga ideja që njerëzit krijojnë për ta, pasi i shohin si një standard bukuri.

Ka disa personazhe që bëjnë gjithçka për t’u dukur perfekt, por edhe nga ata që na tregojnë anën e tyre njerëzore dhe imperfeksionet.

Olivia Munn nuk e ka fare problem që në këtë fotografi i duket celuliti.

Selena Gomez ka një sëmundje autoimune dhe pas transplantit të veshkës i ka mbetur një shenjë në stomak. Këngëtarja është krenare për shenjën dhe nuk mundohet ta fshehë aspak.

Kylie Jenner ka një shenjë karakteristike në këmbën e saj. Ajo është një shenjë që Kylie e ka prej moshës 5-vjeçare kur edhe është vrarë.

Modelja e njohur Ashley Graham nuk ka gjithashtu frikë të tregojë celulitin në trupin e saj.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Aksidenti tragjik me 4 viktima në Itali, flet shoku i 18-vjeçarit shqiptar: Ishte portier i fortë

Aksidenti tragjik me 4 viktima në Itali, flet shoku i 18-vjeçarit shqiptar: Ishte portier i fortë