Sherr mes dy personave në Librazhd, njëri plagoset me sende të forta

Foto ilustruese

Librazhd- Një sherr ka ndodhur mes dy personave në zonën e Librazhdit mbrëmjen e sotme. Burimet bëjnë me dije se gjatë konfliktit janë përdorur mjete të forta dhe si pasojë një person është shoqëruar në spital nga dëmtimet e marra. Sherri dyshphet të ketë ndodhur për motive të dobëta. Policia ka shkuar menjeherë në vendin e ngjarjes si dhe ka shoqëruar një person në komisariatin e Librazhdit. Ende nuk ka informacion të detajuar mbi identitetin e personave të konfliktuar.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Disa ditë pa partneren e tij dhe i izoluar, Donaldi sërish ja del të bëjë dedikimin më romantik për Beatrix