Sherr mes kushërinjve në Belsh, godasin njëri-tjetrin me sëpatë, dërgohen me urgjencë në spital

Foto ilustruese

Dy persona kanë mbetur të plagosur mëngjesin e sotëm në fshatin Dushk të Belshit, pas një sherri ku u përfshinë me njëri-tjetrin.

Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se B.M., 60 vjeç, dhe Sh.M., 66 vjeç, kushërinj, pas një sherri për motive të dobëta, kanë goditur njëri-tjetrin me sëpatë dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur.

Ata janë dërguar në Spitalin Rajonal Elbasan, ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Po transportonin 19 emigrantë të paligjshëm, arrestohen 2 persona në Lezhë