Sherr në autobus në Dhërmi, 23-vjeçari përplaset me shoferin dhe e godet me grushte në kokë

Sherr në autobus në Dhërmi, 23-vjeçari përplaset me shoferin dhe e godet me grushte në kokë

Foto ilustruese

Një sherr ka ndodhur pasditen e kësaj të enjte vendin e quajtur “Kryqëzimi i Kampit”, në Dhërmi. Pas konfliktit, një 23-vjeçar ka rrahur shoferin në Himarë duke e qëlluar me sende të forta e grushte.

Shoferi i plagosur, i identifikuar si Asllan Mecaj, 55 vjeç po transportohet për në spital. Nuk dihen ende detajet ndërsa mbetet e paqartë përse ka nisur përplasja.

“Sot, rreth orës 15:50, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Kampit”, në Dhërmi, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasi H. L., 23 vjeç, ka goditur me grushte, duke e dëmtuar rëndë në kokë, shtetasin A. M., 55 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Vijon kontrolli i zonës për kapjen e autorit të dyshuar të ngjarjes. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Integrim para anëtarësimit të vendeve kandidate në BE

Integrim para anëtarësimit të vendeve kandidate në BE