VIDEO/ Sherr në hyrje të Kalasë në Elbasan, plagoset një person

ELBASAN- Një sherr është regjistruar këtë të martë në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të Kalasë së Elbasanit. Sipas informacioneve, është plagosur një person dhe ndodhet jashtë rreziku për jetën.

Ende nuk dihet se cili ka qenë motivi i sherrit mes dy personave.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për rrethanat e incidentit.  

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Safet Gjici çoi Kukësin në zgjedhje! Sot heshtje, nesër votohet

Safet Gjici çoi Kukësin në zgjedhje! Sot heshtje, nesër votohet