Sherr për shezlongët në Shkodër, 64-vjeçari dhunohet nga 3 të rinj! Goditet me sende të forta dhe i dëmtojnë makinën

Sherr për shezlongët në Shkodër, 64-vjeçari dhunohet nga 3 të rinj! Goditet me sende të forta dhe i dëmtojnë makinën

Foto ilustruese

Një sherr i nisur për disa shezlongë në Shkodër ka përfunduar në dhunë fizike, ku 3 të rinj, njëri prej të cilëve është nën hetim dhe dy të tjerët në kërkim kanë ushtruar dhunë ndaj një 64-vjecar.

Sherri i nisur për disa shezlongë ka përfunduar në dhunë fizike mes një 64-vjecari dhe tre të rinjve në Shkoder.

Njoftohet se tre të rinj u ndaluan pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë kanosur 64-vjeçarin me inicilae  S. H, banues në Shkodër, të cilin  e kanë goditur me mjete të forta dhe i kanë dëmtuar automjetin me të cilin lëvizte, për shkak të shfrytëzimit të hapësirave në plazh dhe për vendosjen e shezlongëve.

Për pasojë policia ka shpallur në kërkim dy  27-vjeçarët Seadet Myftijan dhe Zabit Mehmedajn, pasi ushtruan dhunë ndaj 64-vjecarit, ndërsa nën hetim u vu  31-vjeçarin me iniciale D.T.

Teksa vijon puna për kapjen e dy të rinjve në kërkim, materialet procedurale i kaluan Prokurorisë Shkodër, për veprime të mëtejshme.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 02/06/2023 02:09

  Sezoni s'ka filluar mire,keta filluan nga zenkat per sip.rere,cadra e sezhlonge! Shpresojme te mos kete te vrare! Po te isha une ne vend te min.te turizmit,apo te bashkiakut,do t'ua kisha hequr menjehere te drejten e perdorimit te plazhit te dyja paleve per te gjithe sezonin e ketij viti,pa te drejte apeli.Vetem keshtu vene mend keta injorante.

  Përgjigju
 • alfred: 01/06/2023 22:39

  Ore do hiqni dorë nga shezlonget se mbetën duke u rrahur dhe duke u vrarë njerëzit në Shkoder një turp i madh , një babzitje e pashembullt ,lërini plazhet të lirë pa asnjë karrige ose shumë shumë pak me shezlogje , a jeni në vehte për karrike humbin jetë njerëzish,duke krijuar konflikte të kota.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Sërish dhunë në Paris, protestuesit sulmojnë makinën e policisë

Sërish dhunë në Paris, protestuesit sulmojnë makinën e policisë