Shkeli urdhrin e mbrojtjes dhe dhunoi vëllanë, arrestohet 49-vjeçari në Tepelenë

Foto ilustruese

Një 49-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Tepelenë, i akuzuar se ka ushtruar dhunë ndaj vëllait të tij.

Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se në pranga ka rënë Qendrim Çunaj, i cili ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij, 48-vjeç, duke thyer edhe urdhrin e mbrojtjes të vendosur nga Gjykata.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Distria Krasniqi merr medaljen e artë në Lojërat Olimpike, Rita Ora: Krenare, Kosova lë gjurmë në ‘Tokio 2020’