Shoferja 29-vjeçare përplasi në trotuar 3 këmbësorë mbrëmë te 'Kodra e Diellit', vdes në spital 60-vjeçari (Emri)

Shoferja 29-vjeçare përplasi në trotuar 3 këmbësorë mbrëmë te 'Kodra e Diellit', vdes në spital 60-vjeçari (Emri)

Foto nga vendngjarja

Një 60-vjeçar i identifikuar si Begzan Hysa ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës pasi u përplas nga makina mbrëmë në afërsi të zonës së njohur si ‘Kodra e Diellit’ në Tiranë.

29-vjeçarja e identifikuar si Elinta Garo humbi kontrollin e makinës dhe përplasi në trotuar 3 këmbësorë, 27-vjeçaren Alkuna Telhaj dhe çiftin Hysa. Fatkeqësisht, Begzan Hysa nuk ka arritur t’i mbijetojë plagëve të rënda dhe ka ndërruar jetë në spital.

Ende nuk dihen detajet e aksidentit të rëndë. Garo është shoqëruar në komisariat ndërsa këmbësorja 27-vjeçare që thuhej se ishte në gjendje të rëndë, ka marrë trajtim në spital dhe është larguar pasi është jashtë rrezikut për jetën.

A.M./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Art: 17/08/2022 21:16

  Po u ngeli telefoni ne dore.nje te hiour ne makin ngelen shkrep vej video live ne tik tok live ne insta mbase i bien ndonje peme te marrin veten ne qaf

  Përgjigju
 • Timi: 17/08/2022 11:48

  Çrendesi ka mashkull ose femer ne timon rregullat e qarkullimit jane njelloj per te gjithe, nje terheqje vemendje shkakton aksident

  Përgjigju
 • arjani: 17/08/2022 03:07

  po pse moj kriminele,,,c'fare faji te pati burri 60 vjec ne pune te vet.tek konuna..po ti qenke kaq vajze e poshter,,,, e meriton te vdesesh ne burg.....

  Përgjigju
 • Iris: 17/08/2022 02:09

  Pyetje per komentuesit e rreshtuar me poshte:Per cdo aksident te shkaktuar nga shoferet femra,sa eshte numeri i aksidenteve te shkaktuara nga shoferet meshkuj,le te themi,ne nje jave?

  Përgjigju
  • Bobo: 17/08/2022 20:41

   pyetje per ty: per cdo shofere femer sa shofer meshkuj ka? Krahasimi jot nuk qendron ✌️

 • Femrat: 16/08/2022 19:14

  Beni nje inspektim te vogel, te gjitha femrat Te pakten 80-90 % se heqin tel nga dora ne timon Duke bere selfie dhe duke folur e qeshur ne makine Gje qe e ka treguar nder vite sa jete ka marre, Femije e te rritur. Duhet masa ekstreme per tel ne makine, Zhdukje patente ne sekond me te drejt ri-marrje Pas çlirimit, mos te kene kurre me te drejte te hypin ne timon.

  Përgjigju
  • Qytetar: 17/08/2022 10:56

   ???? s'kam fjalë

 • A. N.: 16/08/2022 17:57

  As ne trotuare spo na lene rehat

  Përgjigju
 • Barzay: 16/08/2022 17:54

  Ore zoterij nuk ka than kot italiani " donna al volante, pericolo costante" menjefjale sa here te shikosh nje femer ti i grah makines, e ke rrezikun mas dere.

  Përgjigju
 • Piku: 16/08/2022 17:42

  Femrat jane ose shume te avashta, ose pilote. Ngaqe mesojne makinen para bicikletes, nuk reagojne shpejt sipaa fushepamjes. Refleksin e pare e kane me shtyp frenat (se i ka mesu instruktori) edhe me ndejt ne mes te korsisw. Per mendimin tim, femrat sbkaktojne aksidente por kurre per fajin e tyre, ama sdine me shmang.

  Përgjigju
 • Burg dhe kjo: 16/08/2022 17:32

  Pse esht me e mir se nje mashkull qe ben aksident ?? Po ti shikosh i ke gjitha femrat ne timon me tel ne dor nuk din ne cul bot jan vec video bejn e dalin live ne tik tok

  Përgjigju
 • Xxxxxx: 16/08/2022 16:25

  Femrat qe ngasun makinat kerkojn dashnor

  Përgjigju
  • Qebaptore tymi: 16/08/2022 17:17

   I bie qe gjith burrat qe bejne aksident Te qenkan gej. Se paske pir teken me duket.

 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Forcat RENEA në një tjetër nivel! Stërviten nga Komanda e Operacioneve Speciale Amerikane 

VIDEO/ Forcat RENEA në një tjetër nivel! Stërviten nga Komanda e Operacioneve Speciale Amerikane