VIDEO/ Shpërndanin kokainë dhe kanabis në gjithë Tiranën, publikohet harta e veprimit të 25 të dyshuarve

 

25 persona janë piketuar nga policia si të dyshuar për shpërndarjen e kokainës dhe kanabisit në zona të ndryshme në Tiranë. Në hartën e publikuar ku janë përqendruar më së shumti veprimet e tyre, vihet re se pothuajse për secilën zonë, 2 persona ishin angazhuar si shpërndarës. Mes tyre vihet re se të dyshuara janë edhe 3 femra, identiteti i të cilave ende nuk është bërë i ditur. 


Lajmi kryesor:

Shisnin kokainë, heroinë dhe kanabis në shkollat dhe lokalet e Tiranës, shkatërrohen 2 grupe kriminale! 20 të arrestuar dhe 4 në kërkim (EMRAT)


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

Sulmi me thikë në Francë, flet dëshmitarja: Ishte një moment tmerri

Sulmi me thikë në Francë, flet dëshmitarja: Ishte një moment tmerri