Shpërndante kanabis me doza në lokalet e Vlorës, arrestohet 27-vjeçari grek

Shpërndante kanabis me doza në lokalet e Vlorës, arrestohet 27-vjeçari grek

Foto ilustruese

Një 27-vjeçar me origjinë greke është arrestuar në flagrancë nga policia në Vlorë pasi në banesë iu gjet një sasi me lëndë narkotike cannabis sativa, e ndarë në doza.

Autori me inicialet D. M., banues në Gjermani dyshohet se i posedonte me qëllim shitjen kryesisht në lokalet e natës, në qytetin e Vlorës, informoi sot policia.

Arrestimi u krye në kuadër të megaoperacionit të koduar “Tempulli 3”.

Materialet procedurale iu kaluan Prokurorisë së Vlorës për hetime të mëtejshme.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Momenti kur Donald Trump qëllohet me armë zjarri gjatë mitingut elektoral

VIDEO/ Momenti kur Donald Trump qëllohet me armë zjarri gjatë mitingut elektoral