Shpërthen bombola e gazit në Tiranë, banesa ‘përfshihet’ nga flakët, tymi i zi gjen dalje nga ballkoni (VIDEO)

Mëngjesin e sotëm në një kompleks pallati në Tiranë, si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi, ka rënë një zjarr në një banesë.

Në videon e siguruar nga Report Tv, shihet zjarri nga ballkoni i banesës dhe tymin e zi që ngjitet lartë.

Fatmirësisht në banesën e A.K ka vetëm dëme materiale, ndërsa sipas informacioneve të siguruara asnjë person nuk është lënduar.

Tashmë situata është vënë nën kontroll dhe zjarri është fikur.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

PD harron ‘luftën e brendshme’, beteja në komisionet parlamentare me PS