Shtyhet pa afat edhe vendimi për hapjen e klinikave dentare

Kabinetet laboratorike dhe klinikat dentare do të vijojnë që të qëndrojnë mbyllur pa afat, pra deri në përfundim të gjendjes së fatkeqësisë natyrore, sipas urdhrit të fundit të ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale.


Lajmi kryesor:

Të gjitha masat kufizuese për COVID-19 shtyhen PA AFAT përtej 3 prillit! Nga shkolla, lokalet, tubimet, operacionet në publik e privat (URDHRAT)


d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapet transporti publik e ai ndërqytetas?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Aplikacion gjurmimi për Covid-19/ Anglia e Skocia kontroll qytetarëve përmes telefonit