Shumë të dashuruar, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk shkëputen dot nga njëri-tjetrin, filmohen së bashku në jahtin luksoz

Këngëtarja Jennifer Lopez dhe aktori Ben Affleck

Këngëtarja Jennifer Lopez dhe aktori Ben Affleck po udhëtojnë nëpër Europë, me jahtin 130 milion dollarë duke vijuar festën e 52-vjetorit të J.Lo.

Çifti janë ndaluar për një darkë romantike në Nerano të Italisë, ku janë fotografuar tejet të lidhur me njëri-tjetrin. Që nga dita e ribashkimit të tyre, Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Gjermanët dhe shqiptarët sot, të gëzuar, të lodhur, të mërzitur, apo të trishtuar me largimin e Merkel