Shumë vite pasi u bënë të famshëm, ja si duken sot 10 yjet ikonë të Hollywood

Aktorja Cameron Diaz

Ne i ndjekim të personazhet e famshëm të preferuar thuajse çdo ditë dhe as nuk e vërejmë se si ndryshojnë ato me kalimin e viteve. Disa prej tyre duken njësoj si dekada më parë. Disa prej tyre kanë transformuar tërësisht pamjen. Gjëja kryesore është se nuk ka asgjë për t'u frikësuar kur bëhet fjalë për plakjen, pasi njerëzit më së shumti ju duan për arritjet tuaja.

Ja si duken sot, pas disa dekadash, disa të famshëm:

J.SH./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Tensionet në Ukrainë, NATO: Situatën ta zgjidhim me dialog! Nëse forcat ruse nuk largohen nga kufiri, 5000 trupat tanë janë në gatishmëri