Silvio Berlusconi shtrohet në spital

Silvio Berlusconi shtrohet në spital

Silvio Berlusconi

Silvio Berlusconi është shtruar në spital mbrëmjen e djeshme në San Raffaele në Milano. Sipas asaj që mësohet, nuk do të kishte ndonjë problem të rëndë shëndetësor.

Drejtuesi i Forza Italia po kryen analizat rutinë dhe mund të largohet nga spitali mbrëmjen e sotme ose maksimumi nesër në mëngjes.

I pari që i uroi shërim të shpejtë ishte sekretari federal i Lidhjes Matteo Salvini.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Arrestimi i zyrtares së ministrisë së Shëndetësisë për ryshfet, Ngjela: Goditje e nivelit të lartë! SPAK-u nuk ka frikë, ka filluar të lëvizë

Arrestimi i zyrtares së ministrisë së Shëndetësisë për ryshfet, Ngjela: Goditje e nivelit të lartë! SPAK-u nuk ka frikë, ka filluar të lëvizë