Silvio Berlusconi shtrohet sërish në të njëjtin spital ku u diagnostikua me leuçemi

Silvio Berlusconi shtrohet sërish në të njëjtin spital ku u diagnostikua me leuçemi

Silvio Berlusconi, kreu i partisë ‘Forza Italia’ ditën e sotme është shtuar sërish në të njëjtin spital nga i cili doli në 19 maj pasi qëndroi më shumë se 1 muaj e gjysmë.

Siç mësohet nga detajet që përcillen nga mediat italiane, Berlusconi ka mbërritur në San Rafaele në orët e para të pasdites së sotme i shoqëruar nga rojet e tij të sigurisë.

Ai ndodhet në repartin e Q1, por nuk është i shtruar në terapi intensive. Ende nuk dihet arsyeja e shtrimit të ish kryeministrit italian i cili ditën e nesërme kishte planifikuar një takim samit me shtabin e përgjithshëm të partisë së tij Forza Italia në vilën e tij në Arcore.

Kujtojmë se më herët gjatë këtij viti, Berlusconi u shtrua në spital më 5 prill për shkak të një infeksioni në rrugët e frymëmarrjes dhe problemeve shëndetësore dhe më pas u diagnostikua me leuçemi.  

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar