'Skandaloze', gazetarja analizon sjelljen e Metës: Gjëja më e shëmtuar kur akuzoi për çdo gjë gruan! Nuk kisha parë agresivitet të tillë

Gazetarja Glidona Daci tha në Frontline se Meta si akuzues ndaj bashkëshortes së tij, Kryemadhi ishte gjëja më e shëmtuar ditën e sotme. Po ashtu dhe sjellja e tij me gazetarët para SPAK ishte skandaloze sipas saj.

'Gjëja më e shëmtuar si një burrë të dali të thotë për partneren e vet,që e ka mbështetur në të gjitha format dhe në fushatë, të dalë në një konferencë shtypi të thotë gruaja i ka bërë të gjithë. Nuk i pëlqente asnjë pyetje. Në mënyrën si u qas pyetjeve të kolegëve ishte e shëmtuar. Një sjellje e tillë, një agresivitet i tillë nuk e kisha parë. Pyetja a keni frikë nga SPAK e acaroi zotin Meta, sa nuk pranoi të lëvizte as kur shoqëruesi erdhi për ta marrë. E nisi, kam ardhur për të takuar dumdumanin', tha Daci.


Lajmi kryesor:

Meta në SPAK, të ftuarit në 'Frontline': Fajësoi Kryemadhin! Laraska konsideron njerëzit e afërt, as nuk e mendon të justifikojë pasurinë dhe luksin


G.K/SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Balla thirrje deputetëve: Bëhuni zjarrfikës vullnetar

Balla thirrje deputetëve: Bëhuni zjarrfikës vullnetar