'S’ma merrte mendja', Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi Benet Beci në momentin e tij më të vështirë (VIDEO)

'S’ma merrte mendja', Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi Benet Beci në momentin e tij më të vështirë (VIDEO)

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për Shkodrën, Benet Becin.

Ai thekson se Beci është ai që e ka ndihmuar atëherë kur s’ia merrte mendja, pavarësisht anësisë partiake.

“Është i paparë, kur ka qenë në KESH më ka ndihmuar pavarësisht se unë them SB…”, thotë ndër të tjera Ejlli, teksa i rrëfehet Kiarës.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • LORO CINI: 25/03/2023 12:46

  Mbasi keta persona qe shkruajne keshtu pa falte per Luisit pse nuk i bllokoni per te shkruar! Po tashti qe ndoshta Beneti mund te fitoje ju lutem ke tyre komentuesve mos ta akuzojne Luisit se kan Dikur ne zgjedhje!????

  Përgjigju
 • Petrit: 25/03/2023 08:41

  Pra te ka marre ne pune padrejtesisht dhe te ka dhene nje rroge . Ai hileqar dhe i padrejte ,ndersa ti hajdut dhe i pa afte. (dhe madje e thone me krenari).

  Përgjigju
 • Nxxx: 25/03/2023 07:45

  Dmth i ka lidhur nje rroge nga bordero e buxhetit te shtetit, pa u paraqitur nje dite ne pune. Na ka vjedhur te gjitheve dhe eshte i papare.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Ben Andoni: Kush do e sjellë ‘silver bullet-in’ tek PD-ja?!

Ben Andoni: Kush do e sjellë ‘silver bullet-in’ tek PD-ja?!