POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Pjerin Ndreu i kthen Lezhën PS-së, PD dhe LSI humbin mbështetësit

Lezha e cila drejtohet nga të djathtët, do fitohej nga të majtët me kandidat Pjerin Ndreun nëse zgjedhjet do mbaheshin sot e cila do triumfonte me 53% përballë 39% të PD e cila do pësonte rënie bashkë me LSI. Nëse Bindja Demokratike duket se do fitonte deri në 4% të zgjedhësve.

m.v.
Komento