'Sonte do rrish me gjyshen' Xhemi Shehu 'ndan çiftin, plasin komentet (FOTO)

Pas një kohe të gjatë përfoljesh, tashmë është e sigurt që moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë në një lidhje. Ata zbulojnë gjithmonë e më shumë në rrjetet sociale. Këtë herë mes tyre është futur mikesha e pandarë e Arbanës, Xhemi Shehu.

“Kur do ikë kjo Xhemi meqë unë u ktheva" ka shkruar ai në foton mes mikeshave dhe më pas kanë vijuar komentet. 

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    Përvjetori i pavarësisë dhe çlirimit, a është bërë Shqipëria ajo që ëndërruan heronjtë tanë?

Komento

Komente

  • O tej: 16/08/2019 15:54

    Pune kur...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Marrëveshje Britani-Francë kundër imigracionit të paligjshëm