Duhet të merrni masa strikte... Zbuloni shenjat me fat për ditën e sotme

DASHI

Dite shume e qëndrueshme ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do merreni vesh me se miri me partnerin dhe nuk do e mbani me kokën pas për te shkuarën e hidhur. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare ne momentin qe me pak do e presin. Jeta për ta do ndryshoje njëherë e mire. Financat do përmirësohen goxha fale Uranit qe do ua ndriçojë mendimet.

DEMI

Çiftet mund te kenë edhe debate te vogla gjate kësaj dite dhe nuk do mund te dashurohen me aq pasion sa me pare. Beqaret nga ana tjetër do jene më me fat ne dashuri dhe mund te takojnë personin e tyre te ëndërrove. E gjithë dita do jete si përrallë. Te ardhurat do fillojnë te përmirësohen goxha fale përkujdesit te treguar se fundmi dhe masave strikte qe keni marre. Bravo edhe për durimin.

BINJAKET

Ambienti ne jetën tuaj ne çift do jete goxha i tensionuar sot. Mund te kapeni edhe për gjera elementare me partnerin dhe do e ngrini zërin me shume sesa duhet. Beqaret do e kenë disi me te vështirë gjetjen e personit te duhur, megjithatë nuk duhet te dorëzohen menjëherë. Financat nuk do jene te këqija. Mundohuni t’i organizoni me mire dhe do siguroni edhe te ardhmen.

GAFORRJA

Dite e mbushur me shume vështirësi do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni mosmarrëveshje me partnerin dhe shpesh do ndiheni te trishtuar. Beqaret duhet te qëndrojnë me këmbë ne toke dhe nuk duhet te dalin me këdo qe do i ftoje. Financat do jene te mbrojtura fale Plutonit. Ai do ju beje te jeni edhe me te logjikshëm dhe me te kursyer me shpenzimet.

LUANI

Te dashuruarit do mendojnë se nuk do e shfrytëzojnë sa duhet jetën e tyre dhe do mendojnë te bëjnë diçka ndryshe sot. Te gjitha kushtet do jene te favorshme. Beqaret do vazhdojnë ta vuajnë vetminë dhe do mërziten kur te shohin gjithë miqtë e tyre me dike ne krah. Për te përmirësuar financat do jeni te gatshëm te bëni çdo lloj sakrifice dhe ne fund do ja dilni.

VIRGJERESHA

Sot duhet te merrni masa strikte ju te dashuruarit ne mënyrë qe ta përmirësoni sa me pare marrëdhënien ne çift. Nëse lejoni qe persona te trete te ndërhyjnë gjithçka e bukur qe ishte krijuar deri me sot do shkatërrohet. Beqaret do ndiejnë shume për një person qe sapo e kane takuar dhe do ndihen gati te hedhin çdo hap me te. Shpenzimet është mire qe t'i kufizoni sa me tepër.

PESHORJA

Ju te dashuruarit do përkujdeseni tej mase për atë qe keni ne krah dhe marrëdhënia mes jush do behet me e bukur dhe me emocionuese se me pare. Beqaret do kenë shume adhurues dhe persona qe do i joshin, por do fiksohen pas një personi te heshtur dhe serioz. Ne planin financiar do i keni idetë shume te qarta dhe do dini çfarë hapsh te hidhni qe situata te mbetet nen kontroll.

AKREPI

Komunikimi dhe dialogu do ju nxjerre nga çdo vështirësi gjate kësaj dite ju te dashuruarve. Do i kuptoni gabimet e bëra dhe do kërkoni falje. Beqaret do fillojnë një lidhje e cila do ua ndryshoje me te vërtetë gjithë rrjedhën e jetës. Gjera me te bukura do ndodhin sot e tutje. buxheti do mbetet i mire nëse shqezoni me kujdes dhe mendoni gjithmonë edhe për te ardhmen.

SHIGJETARI

Venusi dhe Marsi nuk do jene aspak te favorshëm për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite, përkundrazi ata mund te nxisin edhe konflikte mes jush dhe partnerit. Beqaret nuk do jene ne ditën e tyre më me fat kështu qe me mire te merren me diçka tjetër ne mënyrë qe te mos mërziten nga vetmia. Financat do ekuilibrohen disi, por serish nuk rekomandohen investime te tejskajshme.

BRICJAPI

Dite e zakonshme ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Beni thjesht ato qe do ju duken me te arsyeshme dhe lërini gjerat te rrjedhin natyrshëm. Beqaret nga ana tjetër do kenë takime fantastike dhe entuziazmi do i pushtoje gjithë kohës. Ne planin financiar po i organizuar gjerat mire do ju dalin paratë edhe për shpenzimet e domosdoshme edhe për disa gjera qejfi.

UJORI

Te dashuruarit duhet te mundohen te mbajnë larg tundimin sepse përndryshe mund te shkatërrojnë gjithçka qe kane ndërtuar. Ne mbrëmje mund te ketë edhe ndonjë mosmarrëveshje te vogël. Beqaret do jene me te favorizuar gjate kësaj dite. Ata do joshin dhe do joshen ne te njëjtën kohe. Shpenzimet kryejini te mire llogaritura ne mënyrë qe te mos keni probleme.

PESHQIT

Do jeni shume me realiste sot ju te dashuruarit dhe do i hidhni me kujdes hapat. Partneri nuk do jete ne humorin me te mire te mundshëm kështu qe duhet te toleroni pak me tepër. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare ne momentet qe me pak do e presin. Financat nuk do jene te këqija. Po u treguat me te matur, me te organizuar dhe me te arsyeshëm gjendja do përmirësohet edhe me shume.

  • Sondazhi i ditës:

    A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

KPA shkarkon nga detyra kryetarin e Gjykatës së Apelit të Tiranës, Hysni Demiraj